Bloesemwandelingen: de fruitbomen bloeien alweer!

Ik kon er bijna niet op wachten maar het is zover:  de bloesempracht barst weer in volle hevigheid los. Tijd voor een heerlijke wandeltocht om al die bloeiende fruitbomen te bewonderen. Vanaf half april tot half mei bloeien de kersen-, pruimen-, peren- en appelbomen.

Rode Kruis Bloesemtocht

De pruimenbomen hebben net op tijd hun bloemen geopend voor de jaarlijkse Rode Kruis Bloesemtocht, zo lees ik op Bloesem.info. Dit jaar is die tocht op zaterdag 18 april. Zo'n 30.000 wandelaars doen mee.

Bekijk alle wandelreizen op Snp.nl

Bloeiende pruimen-  en kersenbomen

Ook de kersenbomen, die altijd haantje de voorste zijn, beginnen nu te bloeien, zo meldt Bloesem.info. De perenbomen en de appelbomen houden hun bloemen nog even onder de pet. Tijdens de wandeltocht van het Rode Kruis zullen vooral de pruimenbomen hun bloesempracht tonen.

Bloeseminformatie & bloesemwandelingen

Op Bloesem.info houden ze van dag tot dag de stand van de bloeiende fruitbomen bij. Op de hoogte blijven?

Meedoen met de Rode Kruis Bloesemtocht?

Vorig jaar wandelde ik de bekende NS-wandeling Mariënwaerdt-Linge langs bloeiende fruitbomen

Geef je mij sterren?

5.0/5 Waardering (5 beoordelingen)

Copyright © 2023 Frankwandelt.nl | Cookies & privacy