Wandelen in Zwitserland met de nieuwe Op lemen voeten


Heimwee naar Zwitserland
Zwitserland, ik ben er maar één keer geweest. Maar altijd als ik aan die bergvakantie terugdenk, krijg ik heimwee (lees mijn Zwitserse wandelavonturen). Zo'n zacht smeltend gevoel rond m'n navel. Want wat een prachtige natuur heb je daar toch. Daarom kijk in nu al uit naar het voorjaarsnummer van Op lemen voeten. En wie weet ga ik wel wandelen in Der Schweiz dit jaar.
De bronnen van de Rijn
Op lemen voeten loopt van Basel naar Lausanne en neemt je mee langs irrigatiekanalen door de Valais. Daarnaast bezoeken de redacteuren de bronnen van de Rijn en de Rhône en ontmoeten ze aan het Bodenmeer keizer Napoleon III.
Mis dit nummer niet
Dit nummer niet missen, maar nog geen abonnee? Neem vóór maandag 29 februari 16:00 uur een abonnement, dan krijg je het lentenummer thuis. Profiteer nu van de speciale aanbieding: 1 jaar Wandelmagazine Op lemen voeten voor € 21,50 + 4 cadeaus t.w.v. minimaal € 42,50!