Of zoek een tweedehands exemplaar!
Dit objectief is niet meer nieuw verkrijgbaar. Maar heb je wel eens aan tweedehands gedacht? Bij onderstaande betrouwbare webshops vind je duizenden occasions. Perfect gecontroleerd en vaak met een jaar lang garantie. Benieuwd?
Cameranu.nl >>Kamera-express.nl >>
Deze Tamron-lens in het kort
Razendsnelle autofocus en de sterkste beeldstabilisatie in zijn klasse. Dat zijn twee kenmerken van de gloednieuwe Tamron 24-70mm f/2.8 Di VC USD G2. Deze professionele lichtsterke zoomlens is geschikt voor fullframe spiegelreflexen met een hoge resolutie. En hij is inzetbaar voor een groot scala aan genres: landschappen, portret, nieuws, architectuur, reizen, reportages en ga maar door.
Superieure kleurreproductie & hoge scherpte
Voor die supersnelle autofocus is een nieuwe Dual MPU (Micro Processing Units) aan boord, waardoor hij 1.5x sneller is dan z’n voorganger (de Tamron AF SP 24-70mm f/2.8, zie de overzichtstabel onderaan dit artikel). Ook onder de motorkap: speciale glassoorten die een hogere optische transmissie mogelijk maken voor de afzonderlijke lenselementen. Resultaat: superieure kleurreproductie en een hogere beeldscherpte. Tamrons exclusieve eBAND Coating vermindert hinderlijke ghosting en flare die vaak optreedt bij het fotograferen met tegenlicht. Kortom: een objectief waar je ‘U’ tegen zegt.
Deze Tamron-lens is ideaal voor:
- Heel veel genres (een echte allrounder)
- Portretfotografie
- Reportagefotografie
Tamron-lenzen op Cameranu.nl >>
Tamron-lenzen op Cameraland.nl >>
Tamron-lenzen op Kamera-express.nl >>
(Professionele) reviewers over de Tamron SP 24-70mm f/2.8 G2
De Tamron SP 24-70mm f/2.8 G2: hoe scoort hij bij de reviewers? Alle belangrijke reviews vat ik hieronder voor je samen!
- Zoom.nl: “De tijd dat Tamron goedkope maar mindere objectieven maakte, ligt met de geboorte van de SP-serie duidelijk achter ons”, schrijft de reviewer van Zoom.nl. Want Tamron maakt met deze serie optisch goede objectieven voor een aantrekkelijke prijs. De scherpte is het beste in de groothoekstand, met uitstekende scherpte in het centrum, zelfs bij vol diafragma.
Bokeh is sterk verbeterd ten opzichte van z’n voorganger. De beeldstabilisatie is ook verbeterd, en de autofocus is veel sneller. Ook voelt de G2 solide aan. Kortom: “Deze Tamron heeft goede optische resultaten, een uitstekende bouwkwaliteit en een uitstekende prijskwaliteitverhouding.” Hoog cijfer van Zoom: 8.1 plus de felbegeerde Diamant Award.
- Photographyblog.com: De nieuwe Tamron is een zeer veelzijdige ‘walk-around lens’. Hij heeft een snel maximale diafragma en de beelden die hij levert zijn geweldig. “It's very sharp throughout most of the zoom and aperture range, even at the edges of the frame, with sharpness only falling off a little shooting wide open at f/2.8.”
Ook produceert de SP 24-70mm G2 een zeer prettige bokeh, dankzij het 9-bladige diafragma. “Overall there's little to complain about in the image quality department.” Ook de bouwkwaliteit is excellent. En de autofocus is ook al zeer snel.
Beeldstabilisatie doet prima z’n werk en is nog iets beter dan die van de Sigma 24-70mm f/2.8 DG OS HSM Art. Maar die laatste levert net weer scherpere beelden op f/2.8. “Otherwise, both are excellent lenses that are very similar in terms of their specification, and both are very serious rivals to the Canon and Nikon alternatives.” Kwalificatie: Highly Recommended.
- Ephotozine.com: Deze nieuwe Tamron presteert zeer goed en heeft een uitgebalanceerd pakket aan specificaties. “It is well priced against similar lenses and definitely worth looking at. Images are sharp, well detailed and show smooth bokeh. Resistance to flare is excellent.” Conclusie: een prachtige zoomlens die je breed kunt inzetten. Eindoordeel: Highly Recommended.
- Pcmag.com: Deze Tamron heeft een paar ijzersterke troeven, zoals het heldere f/2.8 diafragma over het hele bereik, de weerbestendigheid, een goed stabilisatiesysteem plus een prijs die flink onder die van de ‘merkobjectieven’ van Canon en Nikon ligt.
“But there are some compromises to get there. Soft edges in an f/2.8 zoom aren't a huge deal for most practical applications - depth of field tends to hide them - but the loss of resolution closer to the center of the frame as you move to 50mm and beyond is. I'll have to wait and see if Sigma's new 24-70mm f/2.8 Art is a more compelling affordable alternative to Canon or Nikon glass; I've not yet been able to test it.” Eindconclusie: Goed. Maar de Nikon- en Canon-objectieven zijn volgens deze reviewer dus wel beter.
- The-digital-picture.com: Hoewel dit zeker geen goedkope lens is, ligt de prijs onder die van de concurrentie terwijl hij wel vergelijkbare kwaliteit levert. “I'd like the zoom ring to be positioned behind the focus ring and for better peripheral AF point accuracy, but with a highly-useful focal length range, low light action stopping capabilities, extreme low light hand-holding capabilities, very good overall image quality and a nice build quality, the Tamron 24-70mm f/2.8 VC G2 Lens is a good option for the potentially-most-used lens in the kit.”
- Cameralabs.com: De optische prestaties van deze Tamron zijn zeer goed. Hij heeft een goede beeldstabilisator aan boord en een snelle autofocus. Er zijn wat vertekeningen (kleur-aberraties), maar die zijn binnen de perken. “Its only major downside is the soft performance in the outer reaches of a high resolution full frame sensor.” Eindoordeel: Recommended.
- Klantreview op Cameranu.nl: ““Wow! Een paar dagen in bezit en nu al enthousiast. Eerst de camera afgesteld op de lens (fijn afstelling). Daarna veel test opnames gemaakt. Wat een plezier!!! Hij is groot, zwaar en “build like a tank”. De lens is vrij stil en redelijk snel. De STM-lenzen zijn stiller en sneller maar zeker niet “build like a tank”. Met de Tap-in Console kun je fijnafstellingen doen en nog meer.”
- Klantreview op Kamera-express.nl: “Prachtige lens! Ik kocht deze prachtlens tezamen met de 70-200 f2.8 uit dezelfde serie van Tamron! Deze lens doet niet onder voor de veel duurdere Canon. Hij heeft geweldige reviews en mijn eerste foto's zijn erg mooi! Ik heb op de 15-30 f2.8 van Tamron na, mijn "holy trinity" bijna compleet.”
Tamron-lenzen op Cameranu.nl >>
Tamron-lenzen op Cameraland.nl >>
Tamron-lenzen op Kamera-express.nl >>
Beste Tamron-lenzen op een rij
De beste Tamron-lenzen voor je systeemcamera of DSLR heb ik voor je op een rij gezet, met daarbij de specificaties en belangrijkste reviews. Wil je er meer over lezen en kijken hoe ze scoren in de reviews? Bekijk dan dit handige overzichtsartikel. Onmisbaar als je een lens voor je systeemcamera of DSLR zoekt!
Bekijk dit overzichtsartikel >>
Alle standaard zoomobjectieven op een rij
Hieronder staan alle lichtsterke standaard zoomobjectieven die ik heb besproken op een rij, met daarbij de belangrijkste specs. Wil je er meer over lezen en kijken hoe ze scoren in reviews? Klik dan hieronder door naar mijn artikelen. Of bekijk mijn overzichtsartikel van standaard zoomobjectieven.
Top 10 spiegelreflexcamera's
Ben je benieuwd naar de beste spiegelreflexcamera's van dit moment? Ik heb de 10 beste spiegelreflexcamera's voor je op een rij gezet! Mijn lijstje is altijd helemaal up to date. Neem een kijkje!
Beste spiegelreflexen >>
Uitstekende camera of lens kopen? Denk eens aan occasions!
Zoek je een geweldige camera of lens, maar wil je niet het volle pond betalen? Denk dan eens aan occasions. De allerbeste webshops voor occasions bieden kwaliteit en een vol jaar garantie. Ik heb ze op een rij gezet!
Beste occasions >>
Beste webshop voor objectieven
Een fantastisch objectief koop je niet zomaar ergens. Je koopt hem bij een winkel waar ze verstand hebben van objectieven. En een winkel waar je op kunt bouwen en vertrouwen, óók als er iets mis is met je nieuwe aanschaf.
Ik raad van harte Cameranu aan: een winkel met de allerbeste service en een hoge score op kennis en klantvriendelijkheid. Niet alleen bij mij, maar bij duizenden klanten zoals jij en ik.
De kracht van Cameranu:
- Klantscore op Kieskeurig.nl: 9.1
- Beste fotowinkel volgens de Consumentenbond
- Medewerkers hebben een ongekende passie voor fotografie
- Voor 23:59 uur besteld? Morgen in huis!
- Vijfvoudig winnaar van de Shopping Awards
Alle objectieven op Cameranu.nl >>
Mis de 30 allernieuwste camera’s niet!
Ben jij ook zo hongerig naar nieuwe camera’s? Dan heb ik iets nieuws voor je: vers van de pers staan de 30 allernieuwste camera’s voor je op een rij. Alle prachtige features en reviews van experts doe ik uit de doeken. Hoef jij alleen nog maar te kiezen!
Bekijk de 30 nieuwste camera’s >>
Alle camera’s op een rij: handig overzicht
Voor wie door de bomen het bos niet meer ziet: alle camera's op Frankwandelt heb ik voor je op een rij gezet in een handig, doorzoekbaar overzicht. Zodat jij lekker kunt grasduinen op je zoektocht naar een fantastische nieuwe camera!
Alle camera's op een rij >>